Prečítajte si o nás viac a zistite kto sme

Dom
pre Vás

Firma RMF CORP s.r.o. pôsobí na stavebnom trhu už niekoľko rokov. Bola založená ako živnosť v roku 2008 a na začiatkoch realizovala rekonštrukcie bytov a bytových jadier. V každom ďalšom roku sa zvyšovala zákazková náplň, čo vyústilo v prirodzený rast dopytu.

01

Dobré
referencie

Spokojnosť našich klientov je výsledkom svedomitej práce a dôrazu na spokojnosť zákazníkov.

02

Ekonomická
stabilita

Kvalitne odvedená práca je odmenou za náš zodpovedný a korektný prístup k našim remeselníkom.

03

Profesionálny
prístup

Dodržiavanie termínov a pracovných postupov je pre nás znakom našej profesionality.

„Prístup je malá vec, ktorá robí veľké rozdiely.“

Francis Bacon

Od roku 2012

Od roku 2012 sa firma postupne odkláňala od menších zákaziek a na základe rastúcich skúseností, technologickej praxe a zvyšujúceho sa dopytu sa začala zameriavať na výstavbu rodinných domov vo forme hrubá stavba, holodom a dom na kľúč. Z toho dôvodu bol spoločnosti vytvorený marketingový názov   DOM PRE VÁS, aby sa výstižnejšie priblížila cieľovej skupine potencionálnych klientov a zároveň jednoducho poukázala, čím sa spoločnosť prioritne zaoberá.

Investori, ktorí chceli realizovať svoje projekty, vsádzali na istotu a vyberali si partnera s históriou, dobrými referenciami, ekonomickou stabilitou a profesionálnym prístupom. Za obdobie pôsobenia spoločnosti, tvrdej a poctivej práce, prístupom ku klientom a priateľskou no zároveň profesionálnou komunikáciou, spoločnosť zrealizovala už niekoľko stavieb a tým sa jej podarilo zaradiť medzi významné stavebné firmy. 

Vďaka rastu a stabilizácii na stavebnom trhu vytvára spoločnosť svoje projekty, ktoré neustále dopĺňa, aby klientom ponúkla nielen stavbu rodinného domu podľa vlastnej predstavy, ale aj druhy lokalít a pozemkov, ktorými môže osloviť.

Naše účinkovanie v relácií Nové bývanie

Vďaka pozitívnym referenciám od našich zákazníkov sme boli pozvaní na účinkovanie v relácií nové bývanie, ako odborníci na výstavbu rodinných domov na kľúč.

Aby mohla spoločnosť poskytnúť zákazníkovi komplexné služby, pracuje na príprave stavieb rozpočtové, obchodné a projekčné oddelenie.

V prípade záujmu o individuálny projekt nás neváhajte kontaktovať.

Tešíme sa na spoluprácu.