Zastavaná plocha

103.42m²

Úžitková plocha

124.37m²

Terasa

19.45m²

Rozmery domu

10,82m x 12,32m

Postačujúci pozemok

16,82m x 18,32m

Rodinný dom 8

Dom pre rodinu, ktorá hľadá modernú architektúru v kombinácii s optimálnou funkčnosťou. Vstup do domu je vytvorený prekrytým závetrím do priestranného zádveria. V zádverí po pravej strane sa nachádza kúpeľňa s WC, ktorá slúži aj ako technická miestnosť, prípadne práčovňa. Srdcom domu je veľká obývacia izba spojená s kuchyňou, jedálňou, východ na veľkú prekrytú terasu s veľkými presklenými dverami a schodisko vedené do prvého poschodia. Z obývacej izby sa prechádza do čiastočne oddelenej pracovne. Na poschodí sú k dispozícii dve izby pre deti, kúpeľňa a veľká spálňa so šatníkom. Moderný štýl domu je zdôraznený zložením bielej a sivej fasády. Dom je určený pre 5-6 člennú rodinu.

 

Čo obsahuje hrubá stavba

Obsah murovaného domu

Cena od: 95 750 €

Čo obsahuje holodom

Obsah holodomu

Cena od: 139 600 €

Čo obsahuje dom na kľúč

Obsah domu na kľúč

Cena od: 151 500 €

Zaujal Vás tento dom? Kontaktujte nás

Katalógy vybavenia

Interierové dvere Centurion®

Interierové dvere Intenso®

Interierové dvere Voster®

Interierové dvere Perito®

Interierové dvere Krono Original®

Interierové dvere Krono Xonic®

Vypínače a zásuvky Legrand®

Vypínače a zásuvky Livolo®

Najčastejšie otázky
a odpovede

Naše ceny, ktoré sa odvíjajú od viacerých faktorov počítame každému zákazníkovi na mieru, preto nie je možné určiť cenu za meter štvorcový. Radi Vám však vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku na mieru pre Vás.
Áno, ak má zákazník záujem, tak vieme zabezpečiť dovoz všetkého stavebného materiálu na miesto realizácie. Taktiež aj čo sa týka vývozu vieme zabezpečiť vývoz stavebnej súte a iného odpadu.
Dĺžka realizácie je individuálna a závisí od zložitosti danej stavby. Približná dĺžka realizácie sa stanovuje na mieste a po vzájomnej dohode so zákazníkom, keďže každá výstavba je iná.
Pre vytvorenie cenovej ponuky je pre nás dôležitý popis konkrétnej stavebnej činnosti, ktorú chcete realizovať a zároveň všetky dôležité rozmery súvisiace s realizáciou. Dôležité je určiť aj miesto realizácie, aby sme Vám do cenovej ponuky zahrnuli aj dopravu a cenu práce. Taktiež je to pre nás veľmi nápomocné ak si vyberiete približný vzhľad Vášho oplotenia, dlažby, podlahy a pod., z NAŠICH VZOROV resp. nám pošlete obrázky Vašej predstavy.
Pri stavebnej činnosti je obhliadka v mnohých prípadoch nutná a to najmä ak ide o prestavbu bytového jadra alebo dokončovanie holodomov a holobytov ešte pred vytvorením cenovej ponuky. Avšak sú aj také činnosti, pri ktorých nám postačujú rozmery, presný popis realizácie a jasná predstava, ktorú nám zákazník zašle do formulára na webe a my mu na základe toho vytvoríme nezáväznú cenovú ponuku.
Sme radi, keď za nás v tejto otázke hovorí kvalita našej odvedenej práce a spokojnosť našich zákazníkov. Ústretoví zamestnanci, odborné poradenstvo, perspektíva stabilnej spoločnosti, zodpovedný prístup ku práci a dôraz na detaily. Spojte sa s nami a vyskúšajte si prístup kolegov na vlastnej koži.
Považujeme za dôležité overiť si prácu danej spoločnosti, aké sú ich realizácie a spokojnosť už vybavených zákazníkov. V prípade dlhodobej perspektívy je pre Vás výhodnejšie vybrať si profi firmu, ktorá sa na trhu bude držať aj v budúcnosti a tým pádom Vám nepadne záruka. O profesionalite firmy a kvalite odvádzanej práce Vám napovedia aj reálne referencie od zákazníkov.
Áno, naše služby sú dostupné na celom území Slovenskej republiky.

Vyplňte nasledujúci formulár a my vás budeme kontaktovať. Všetky dopyty sa snažíme spracovať v pracovných dňoch do 24 hodín.