Zastavaná plocha

127.57m²

Úžitková plocha

178.87m²

Terasa

11m²

Rozmery domu

11,40 m x 13,10m

Postačujúci pozemok

17,40m x 19,10m

Rodinný dom 4 + pivnica

Projekt energeticky úsporného bungalovu s pivnicou a garážou patrí k obľúbeným rodinným domom na svahovité pozemky. Presah strechy nad chodníkom chráni vstup pred poveternostnými vplyvmi. V zádverí domu sa nachádza odkladací priestor a toaleta. Za vstupom sa dom delí na dennú a nočnú časť, ktoré je možné ľahko oddeliť aj dverami. V nočnej časti domu sa nachádzajú tri izby, šatník a väčšia kúpeľňa so sprchovým kútom aj vaňou. Dennú časť domu tvorí obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálňou. Jedálenský stôl oddeľuje kuchyňu od obývacej miestnosti. Z obývačky je zabezpečený východ do záhrady a na terasu cez veľké presklené dvere, na stene vedľa je umiestnený krb. Terasa je navrhnutá ako prekrytá, čo umožňuje jej využívanie za horúceho letného počasia, ale aj počas daždivých dní. V suteréne domu je umiestnené samostatné WC so sprchovým kútom, a veľká garáž na jedno vozidlo. Vstup do suterénu je umožnený nie len priamo cez suterén, ale aj vnútorným schodiskom z obytnej časti domu.

 

Čo obsahuje hrubá stavba

Obsah murovaného domu

Cena od: 132 550 €

Čo obsahuje holodom

Obsah holodomu

Cena od: 199 900 €

Čo obsahuje dom na kľúč

Obsah domu na kľúč

Cena od: 213 180 €

Zaujal Vás tento dom? Kontaktujte nás

Katalógy vybavenia

Interierové dvere Centurion®

Interierové dvere Intenso®

Interierové dvere Voster®

Interierové dvere Perito®

Interierové dvere Krono Original®

Interierové dvere Krono Xonic®

Vypínače a zásuvky Legrand®

Vypínače a zásuvky Livolo®

Najčastejšie otázky
a odpovede

Naše ceny, ktoré sa odvíjajú od viacerých faktorov počítame každému zákazníkovi na mieru, preto nie je možné určiť cenu za meter štvorcový. Radi Vám však vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku na mieru pre Vás.
Áno, ak má zákazník záujem, tak vieme zabezpečiť dovoz všetkého stavebného materiálu na miesto realizácie. Taktiež aj čo sa týka vývozu vieme zabezpečiť vývoz stavebnej súte a iného odpadu.
Dĺžka realizácie je individuálna a závisí od zložitosti danej stavby. Približná dĺžka realizácie sa stanovuje na mieste a po vzájomnej dohode so zákazníkom, keďže každá výstavba je iná.
Pre vytvorenie cenovej ponuky je pre nás dôležitý popis konkrétnej stavebnej činnosti, ktorú chcete realizovať a zároveň všetky dôležité rozmery súvisiace s realizáciou. Dôležité je určiť aj miesto realizácie, aby sme Vám do cenovej ponuky zahrnuli aj dopravu a cenu práce. Taktiež je to pre nás veľmi nápomocné ak si vyberiete približný vzhľad Vášho oplotenia, dlažby, podlahy a pod., z NAŠICH VZOROV resp. nám pošlete obrázky Vašej predstavy.
Pri stavebnej činnosti je obhliadka v mnohých prípadoch nutná a to najmä ak ide o prestavbu bytového jadra alebo dokončovanie holodomov a holobytov ešte pred vytvorením cenovej ponuky. Avšak sú aj také činnosti, pri ktorých nám postačujú rozmery, presný popis realizácie a jasná predstava, ktorú nám zákazník zašle do formulára na webe a my mu na základe toho vytvoríme nezáväznú cenovú ponuku.
Sme radi, keď za nás v tejto otázke hovorí kvalita našej odvedenej práce a spokojnosť našich zákazníkov. Ústretoví zamestnanci, odborné poradenstvo, perspektíva stabilnej spoločnosti, zodpovedný prístup ku práci a dôraz na detaily. Spojte sa s nami a vyskúšajte si prístup kolegov na vlastnej koži.
Považujeme za dôležité overiť si prácu danej spoločnosti, aké sú ich realizácie a spokojnosť už vybavených zákazníkov. V prípade dlhodobej perspektívy je pre Vás výhodnejšie vybrať si profi firmu, ktorá sa na trhu bude držať aj v budúcnosti a tým pádom Vám nepadne záruka. O profesionalite firmy a kvalite odvádzanej práce Vám napovedia aj reálne referencie od zákazníkov.
Áno, naše služby sú dostupné na celom území Slovenskej republiky.

Vyplňte nasledujúci formulár a my vás budeme kontaktovať. Všetky dopyty sa snažíme spracovať v pracovných dňoch do 24 hodín.