Dom na kľúč

 

Prvým dôležitým rozhodnutím je to, či si postavíte dom svojpomocne alebo oslovíte stavebnú firmu. V prípade, ak sa rozhodnete pre spoluprácu so stavebnou firmou, čaká na vás ešte rozhodnutie o rozsahu dokončenia domu, ktorý má firma vykonať. Možností, v akom stave dostanete od stavebnej firmy váš vytúžený dom, je viacero. Stavba domu na kľúč predstavuje ten najvyšší z nich.

Výhody stavby domu na kľúč

S domom na kľúč získate hotovú nehnuteľnosť, do ktorej sa môžete nasťahovať ihneď po jej prevzatí. Stavba domu na kľúč vám tak ušetrí energiu, čas a taktiež aj vaše fyzické a psychické sily, nakoľko sa nemusíte venovať rôznym dokončovacím prácam v dome, ale prídete si takpovediac na hotové.

A to je veľkou výhodou nielen pre tých, ktorí nemajú predstavu o tom, ako sa pokladá podlaha, maľujú steny či robia ďalšie dokončovacie práce, ale aj tých, ktorí sú vyťažení a nemajú čas venovať sa podobným prácam. Stačí si len vybrať požadované farby a materiály z katalógu a stavebná firma sa postará o všetko ostatné za vás.

Podľa akých kritérií vybrať stavebnú firmu?

Ak chcete svoju životnú investíciu zveriť do rúk stavebnej firmy, pustite sa do pátrania po referenciách. Spýtajte sa známych, rodiny alebo kamarátov, ktorí si dali dom postaviť v posledných rokoch.

Na trhu je veľa firiem, ktoré sa zaoberajú výstavbou domov na kľúč, no pozor na lákavé ponuky, ktoré svojou cenou podliezajú priemer. Aj pri výbere materiálov pri svojpomocnej výstavbe by ste nesiahli po druhej akosti, preto zo svojich nárokov nepoľavujte. Seriózna stavebná firma rozpočet počas týždňov výstavby nenavyšuje. Pracuje totiž s materiálmi, ktoré dobre pozná.

Od nápadu po odomknutie

Máte v hlave čoraz konkrétnejšiu myšlienku, ako by váš nový domov mohol vyzerať? Ak sa rozhodnete zveriť výstavbu domu do rúk odborníkov,  radi pomôžeme zhmotniť predstavy do vytúženého odomykania kľúčom.

Pozrite si naše referencie, v ktorých nájdete projekty domov po celom Slovensku. Zakladáme si na dôvere a je pre nás dôležitá vzájomná komunikácia, aby vám boli jasné všetky postupy a kroky realizácie.

Najčastejšie otázky
a odpovede

Naše ceny, ktoré sa odvíjajú od viacerých faktorov počítame každému zákazníkovi na mieru, preto nie je možné určiť cenu za meter štvorcový. Radi Vám však vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku na mieru pre Vás.
Áno, ak má zákazník záujem, tak vieme zabezpečiť dovoz všetkého stavebného materiálu na miesto realizácie. Taktiež aj čo sa týka vývozu vieme zabezpečiť vývoz stavebnej súte a iného odpadu.
Dĺžka realizácie je individuálna a závisí od zložitosti danej stavby. Približná dĺžka realizácie sa stanovuje na mieste a po vzájomnej dohode so zákazníkom, keďže každá výstavba je iná.
Pre vytvorenie cenovej ponuky je pre nás dôležitý popis konkrétnej stavebnej činnosti, ktorú chcete realizovať a zároveň všetky dôležité rozmery súvisiace s realizáciou. Dôležité je určiť aj miesto realizácie, aby sme Vám do cenovej ponuky zahrnuli aj dopravu a cenu práce. Taktiež je to pre nás veľmi nápomocné ak si vyberiete približný vzhľad Vášho oplotenia, dlažby, podlahy a pod., z NAŠICH VZOROV resp. nám pošlete obrázky Vašej predstavy.
Pri stavebnej činnosti je obhliadka v mnohých prípadoch nutná a to najmä ak ide o prestavbu bytového jadra alebo dokončovanie holodomov a holobytov ešte pred vytvorením cenovej ponuky. Avšak sú aj také činnosti, pri ktorých nám postačujú rozmery, presný popis realizácie a jasná predstava, ktorú nám zákazník zašle do formulára na webe a my mu na základe toho vytvoríme nezáväznú cenovú ponuku.
Sme radi, keď za nás v tejto otázke hovorí kvalita našej odvedenej práce a spokojnosť našich zákazníkov. Ústretoví zamestnanci, odborné poradenstvo, perspektíva stabilnej spoločnosti, zodpovedný prístup ku práci a dôraz na detaily. Spojte sa s nami a vyskúšajte si prístup kolegov na vlastnej koži.
Považujeme za dôležité overiť si prácu danej spoločnosti, aké sú ich realizácie a spokojnosť už vybavených zákazníkov. V prípade dlhodobej perspektívy je pre Vás výhodnejšie vybrať si profi firmu, ktorá sa na trhu bude držať aj v budúcnosti a tým pádom Vám nepadne záruka. O profesionalite firmy a kvalite odvádzanej práce Vám napovedia aj reálne referencie od zákazníkov.
Áno, naše služby sú dostupné na celom území Slovenskej republiky.

Vyplňte nasledujúci formulár a my vás budeme kontaktovať. Všetky dopyty sa snažíme spracovať v pracovných dňoch do 24 hodín.